Skip links

Sme tu pre Vás. ?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme tu, aby sme Vám zodpovedali Vaše otázky.

BROKER SERVICE GROUP Slovakia, a.s.

Jarabinková 2C,
821 09 Bratislava

info@bsgup.sk

+421 915 605 667

  Žiadne návštevy inštitúcií či nútené stretnutia! Celý proces vybavenia Vášho finančného produktu vyriešime aj online.

  Registrovať zadarmo

  Najčastejšie otázky a odpovede.

  Neváhajte nás kontaktovať.

  BSG up je webová aplikácia, cez ktorú si môžete vybaviť finančný produkt:

  1. Jednoduchšie – väčšinu finančných produktov dokážeme sprostredkovať online bez potreby fyzického stretnutia vrátane elektronických podpisov či overenia totožnosti.
  2. Rýchlejšie – spoločný termín na online stretnutie či telefonát dokážeme nájsť omnoho rýchlejšie, o všetkých významných krokov v procese vybavovania produktu budete automaticky upozornený emailom.
  3. Lacnejšie – hájime záujmy klienta na trhu voči finančným inštitúciám, takže často pre Vás dokážeme vybaviť výhodnejšie (lacnejšie) podmienky.

  V klientskom prístupe do BSG up máte tak všetky svoje finančné produkty pod kontrolou s dokonalým prehľadom, zároveň máte prístup k dôležitým dátumom či elektronickému šanónu – všetky dokumenty môžete mať na jednom mieste!

  Registrácia do aplikácie BSG up ako aj vybavenie (sprostredkovanie) finančného produktu Vás nestojí žiadne peniaze. Naše služby sú teda bezplatné. Samozrejme, že nepracujeme zadarmo, províziu za sprostredkovanie nám vyplácajú finančné inštitúcie (banky, poisťovne…).

  BSG up je jedinečný projekt na trhu za ktorým stojí spoločnosť BROKER SERVICE GROUP Slovakia, a.s. ako po technickej stránke, tak aj v rámci finančného sprostredkovania.

  Jedno miesto, veľa možností… Sme stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s tímom profesionálnych finančných sprostredkovateľov. Záujmy našich klientov na finančnom trhu hájime už od roku 2007.

  Naša spoločnosť BROKER SERVICE GROUP Slovakia, a.s. funguje už od roku 2007 a samotný projekt BSG up sme spustili začiatkom roka 2019. Odvtedy sme pomohli viac ako 3 650* klientom priamo cez BSG up a dokopy počas celej pôsobnosti našej spoločnosti už viac ako 63 tisíc* klientom. Ďakujeme za dôveru!

  * – aktuálne k 21.06.2021

  Registrácia je bezplatná a dostupná pre každého na stránke www.bsgup.sk/registracia. Radi pomôžeme aj Vám! ?

  V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

  Hypotéky cez BSG up
  Investície cez BSG up

  Preskúmať
  Ťahať